Hakkımızda

Ada Askı

Firmamız 1998 yılında "ALİ YALIN" tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana firmamız kaliteli ürün, modern tasarım, kendini yenileyen anlayış ve iş güvencesiyle hizmet vermekte olup müşterilerine hep daha iyiyi ve güzeli sunabilmek için askı sektöründe yarışa devam etmektedir. Firmamızda ahşap ve laminant elbise askı imalatı yapılmakta olup imalat esnasında kayın ağacı ve kayın papel kullanılmaktadır. Kayın papeller özel tutkal kullanılarak özel kalıplarda preslenmektedir.

Presleme esnasında "yüksek frekans jenaratörü" kullanılmakta olup bu sistem sayesinde zaman, işçilik ve kalıplama da büyük ölçüde kolaylık sağlanmaktadır. Böylece ürünlerimizi müşterilerimize daha uygun fiyata sunabilmekteyiz. Firmamızda ceket, bluz, gömlek, pantolon, etek ve çocuk giysileri için değişik ölçülerde elbise askı imalatı yapılmakta olup müşterilerimizin isteği doğrultusunda değişiklikler yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerimize boya uygulamaları yapılmaktadır.

Firmamızı ve ürünlerimizi daha yakından tanıyabilmek için lütfen irtibata geçin. Sizlerle tanışıp çalışabilmek bizlere onur verecektir.